DiRT 4

Producent: Codemasters Wydawca: Techland Premiera: 9.6.2017 Gatunek: samochodowa, wyścigi Wersja językowa: PL Wydania tej gry: DiRT 4 (edycja premierowa), DiRT 4 - wersja cyfrowa (edycja premierowa), DiRT 4 - Day One Edition (edycja premierowa)

DiRT 4 to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier wyścigowych od studia Codemasters wydana na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Po sukcesie DiRT Rally twórcy wracają do głównej serii za sprawą czwartej części DiRT bazującej na oficjalnej licencji FIA World Rallycross Championship i oferującej dostęp do 5 lokacji rajdowych z milionami dróg. Zarówno w rozmaitych trybach dla jednego gracza, jak i rozgrywce wieloosobowej, będziemy ścigać się po trasach zlokalizowanych w Australii, Hiszpanii, Michigan, Szwecji czy Walii.


DiRT 4 w rozbudowanym trybie kariery pozwoli na stworzenie własnego kierowcy i rywalizowanie w coraz bardziej wymagających zawodach (zajmiemy się zdobywaniem sponsorów i budowaniem własnego zespołu). Nie zabraknie także dodatkowego wariantu Joyride z wyzwaniami czasowymi i wieloma innymi atrakcjami oraz akademii DIRT, w której podszkolimy swoją technikę jazdy. Pojawią się także dzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania sieciowe oraz ligi, turnieje i rankingi multiplayer.


Wśród ponad 50 wiernie odwzorowanych samochodów off-roadowych znajdziemy między innymi takie auta, jak: Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru WRX STI NR4 oraz Audi Sport quattro S1 E2. DiRT 4 zaoferuje także rozbudowany system zniszczeń i zużycia pojazdów, który sprawi, że konieczne może okazać się wielokrotne naprawianie go podczas zawodów.


DiRT 4