Destiny 2

Producent: Bungie Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 8.9.2017 Gatunek: akcja, online, strzelanka Wersja językowa: PL Wydania tej gry: Destiny 2 (edycja premierowa)

Zamawiając grę Destiny 2 w przedsprzedaży otrzymasz dostęp do wersji beta gry. W celu rejestracji do nadchodzącej bety należy wprowadzić otrzymany kod na stronie www.bungie.net/redeem.


By moc skorzystać z tej oferty należy:

  1. Posiadać PlayStation® 4, Xbox One® lub PC z aktywną subskrypcją
  2. Posiadać unikalny PlayStation Network ID or Xbox LIVE Gamertag
  3. Posiadać konto na bungie.net


W celu aktywacji kodu należy:

  1. Zalogować się na www.bungie.net/redeem
  2. Postępować zgodnie z instrukcją aktywacji


Proces rejestracji podlega warunkom świadczenia oraz polityce prywatności znajdujących się na www.bungie.net

  1. Zakup Destiny w przedsprzedaży uprawnia do otrzymania jednego kodu dostępu do bety Destiny 2
  2. Użycie kodu wymaga dostępu do sieci
  3. Activision i Bungie zastrzegają sobie prawo do zmiany warunków tej promocji w wyniku czynników od nich niezależnych, w tym bez żadnych ograniczeń kwestie techniczne mające wpływ na funkcjonowanie w ramach Xbox Live oraz Playstation Network. Kod nie podlega wymianie na żadną walutę i nie może zostać przeniesiony.
  4. By móc wziąć udział w tej promocji należy mieć 16 lat lub więcej.


W celu uzyskania dalszych szczegółów należy odwiedzić: www.destinythegame.com/beta


*Dostępność bety na poszczególnych platformach oraz data premiery zostaną potwierdzone. W celu uzyskania dalszych szczegółów należy odwiedzić: www.destinythegame.com/beta. Oferta ograniczona czasowo, w miarę dostępności kodów w wybranych punktach sprzedaży. Wymagane połączenie z siecią. Może wymagać subskrypcji dla wybranych platform, sprzedawane oddzielnie.


© 2017 Bungie, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. Destiny, Destiny Logo, Bungie oraz Bungie Logo stanowią znaki towarowe Bungie, Inc. Wydane i dystrybuowane przez Activision. Activision stanowi zarejestrowany znak towarowy Activision Publishing, Inc. Pozostałe znaki towarowe oraz nazwy handlowe stanowią własność ich właścicieli.

Destiny 2 to pierwszoosobowa strzelanka nastawiona na rozgrywkę sieciową. Gra jest kontynuacją hitu z 2014 roku stworzoną przez studio Bungie.


Jednostki dowodzone przez Ghala, czyli samozwańczego wodza brutalnego Czarnego Legionu, doprowadziły do upadku ostatniego bastionu ludzkości. Strażnicy, którym udało się przetrwać, zdołali uciec. Teraz planują zemstę. Muszą wyruszyć w długą podróż przez Układ Słoneczny, by zdobyć nowe wyposażenie i umiejętności, a następnie rozprawić się z Czarnym Legionem, przywracając dawny porządek!

Destiny 2