Beholder

Producent: Warm Lamp Games Wydawca: Techland Premiera: 20.4.2017 Gatunek: przygodowa Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Beholder (edycja premierowa), Beholder - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Beholder to wielokrotnie nagradzana gra przygodowa z interfejsem point and click. Dzieło niezależnego studia Warm Lamp Games zostało docenione między innymi podczas Games Developer Conference i GDC Play 2017.


Tylko od ciebie zależy, jak zachowasz się w totalitarnym, dystopijnym świecie inspirowanym twórczością George'a Orwella. Jako zarządca budynku mieszkalnego możesz donosić na innych lokatorów i skazywać ich na cierpienie lub wprost przeciwnie – chronić ich, narażając jednak swoje życie. Nie wszystko jest jednak czarne lub białe, więc zachowując odpowiednią równowagę być może uda ci się znaleźć złoty środek.


Beholder to nie tylko ciekawa mechanika rozgrywki z intrygującymi łamigłówkami, ale również niesamowita atmosfera, świetna grafika i proste sterowanie. Wszystko to sprawia, że w wirtualnym świecie odnajdą się zarówno nowicjusze, jak i weterani gatunku.