Auta 3: Wysokie obroty

Producent: Avalanche Software Wydawca: Cenega Poland Premiera: 16.6.2017 Gatunek: akcja, wyścigi Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Auta 3: Wysokie obroty (Switch) (edycja premierowa)

Auta 3: Wysokie obroty to kolejna okazja, by ścigać się u boku Zygzaka McQueena, Złomka i innych, doskonale znanych bohaterów w tej zręcznościówce wydanej na Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz Switch.


Teatrem działań gracza w grze Auta 3: Wysokie obroty są takie lokacje, jak Chłodnica Górska, międzynarodowa autostrada na Florydzie i wiele innych miejsc, w których nasz bohater, razem z Cruz Ramirez, przygotowuje się do tego, by stanąć w szranki z Jacksonem Sztormem. Oznacza to, że na śmiałków czeka zupełnie nowa przygoda oferująca możliwość zapoznania się z wydarzeniami stanowiącymi kontynuację opowieści przedstawionej na dużym ekranie.


Auta 3: Wysokie obroty to nie tylko zabawa przeciwko SI, ale także rozgrywka w trybie multiplayer na podzielonym ekranie (rywalizacja i współpraca). Na graczy czeka ponad 20 torów w 13 lokacjach oraz liczne umiejętności do odblokowania ( turbo, jazda na dwóch kołach, drift czy jazda bokiem).