Assassin's Creed IV: Black Flag

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 99 Gatunek: nie dotyczy Wersja językowa: B/D, PL KINOWA, EN Wydania tej gry: Assassins Creed IV: Black Flag – figurka Blackbeard: The Legendary Pirate (edycja premierowa)

Blackbeard: The Legendary Pirate to wyjątkowa figurka stworzona z wysokiej jakości materiałów, która została wydana z okazji premiery gry Assassins Creed IV: Black Flag.


Nie wie, co to strach, jest zawsze gotowy do walki, a jego groźna mina sprawia, że przeciwnicy czują do niego respekt – oto legendarny pirat, Blackbeard!


Każdy, kto zakupi figurkę Blackbeard: The Legendary Pirate otrzyma trzy cyfrowe przedmioty do wykorzystania w grze Assassins Creed IV: Black Flag, dzięki którym łatwiej będzie Ci pokonać wrogów na Morzu Karaibskim!

Assassin's Creed IV: Black Flag

Złote Dżojstiki 2014 rozdane. Dark Souls II grą roku, Wiedźmin 3 najbardziej wyczekiwany!

Patryk Purczyński
35

32. gala Golden Joystick Awards, plebiscytu, w którym o przyznaniu nagród dla najlepszych tytułów decydują głosy graczy, przeszła do historii. Wśród nagrodzonych nie zabrakło polskiej produkcji, Wiedźmina 3.

Freedom Cry, dodatek do Assassin's Creed IV: Black Flag, wkrótce jako samodzielna produkcja

Mateusz Stanisławski
9

Jeszcze w tym miesiącu przygodę znaną z dodatku Freedom Cry będą mogli poznać wszyscy gracze, a nie tylko posiadacze Assassin’s Creed IV: Black Flag. Produkcja nie zagości jednak na wszystkich platformach sprzętowych, na których jest dostępna „czwórka”.

Assassin's Creed IV doczekało się aktualizacji single-player, naprawiono błąd związany z posiadaniem ponad 100 znajomych

Małgorzata Trzyna
1

Posiadacze PlayStation 4 nareszcie mogą odetchnąć z ulgą i zacząć przyjmować do znajomych kogo zechcą, nie przejmując się, czy liczba przyjaciół nie przekracza 100. W Assassin’s Creed IV Ubisoft naprawił także inne błędy – m.in. związane z nagrodami za lojalność czy wyzwaniami Abstergo.