Recenzje gier

Escape from Paradise City - rzut okiem

Curtiss
8

Escape from Paradise City to tytuł, który w samym brzmieniu nazwy nawiązuje do klasyki kina sensacyjnego, Ucieczki z Nowego Yorku z Kurtem Russellem. Nie kończy się to zresztą tylko na podobieństwie tytułów, z tym że film zrobiony został ćwierć wieku temu i to, co w nim trąci meszkiem i budzi sentymentalne odruchy, w grze z 2007 roku budzić może tylko śmiech.

The Orange Box - rzut okiem

Mastermind
0

Orange Box, to bardzo ciekawy pakiet ukryty w skromnym opakowaniu - zawiera premierowe gry: Half Life 2: Episode Two, Portal oraz Team Fortress 2, a także pełne wersje wielokrotnie nagradzanych Half Life 2 i Half Life 2: Episode One. Czego można oczekiwać po Epizodzie 2 nie trzeba chyba specjalnie naszym Czytelnikom przybliżać. Wspomnijmy zatem króciutko, że Portal to gra logiczno-zręcznościowa oparta na silniku Half Life wykorzystująca Gravity Guna, a Team Fortress 2 to z dawna oczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych sieciowych strzelanin. Pozostałych tytułów zapewne nie trzeba przedstawiać, a ponieważ w Orange Box dostajemy w zasadzie wszystko, co do tej poty w temacie Half Life 2 powstało, przy zakupie w zasadzie nie należy się długo zastanawiać, którą opcję wybrać.

Medieval II: Total War - Królestwa - rzut okiem na Kampanię Ameryk

Szary Płaszcz
25

Eldorado! Miasta ze złota. Ten sen gnał kolejne fale europejskich awanturników do Nowego Świata. Ryzykowali wiele, ale niektórzy z nich wiele też wygrali. W Europie nie czekało ich nic, w Ameryce mogli zostać udzielnymi panami na wielkich włościach. Sen o złotych miastach kosztował najwięcej rdzennych mieszkańców Nowego Świata. W gruzach legły stare cywilizacje. Wiele wiedzy zostało na zawsze pogrzebanej w zgliszczach imperiów. Kto nie zginął, ten utracił wolność i dziedzictwo. Biały Człowiek zabrał wszystko, a przyniósł zarazę...

Medieval II: Total War - Królestwa - rzut okiem na Kampanię Brytanii

Szary Płaszcz
17

Wyspy Brytyjskie. Tu sąsiadują ze sobą ludy o wielowiekowych tradycjach i złożonych kulturach. I równie starych niesnaskach. Witamy w Brytanii! Czy ambitnym i dumnym Anglikom uda się podporządkować półdzikich sąsiadów? Czy też, rozdarci sporami wewnętrznymi, ulegną któremuś z ludów wywodzących się jeszcze od bitnych Celtów? Jaką rolę odegrają spadkobiercy Wikingów, wciąż obecni na ziemiach Albionu?

Najnowsze
Lubisz nas?