Recenzje gier

Dragon Age: Początek – przegląd DLC

Michał Nowicki
83

Wielkimi krokami zbliża się premiera dużego dodatku do gry Dragon Age: Początek, zatytułowanego Przebudzenie. Zanim to jednak nastąpi, postanowiłem przyjrzeć się dotychczas opublikowanym, mniejszym DLC.

Aliens vs Predator - recenzja

Rafał Dziduch
161

Aliens vs Predator to z pewnością jeden z tych tytułów, które wywołują u graczy szybsze bicie serca. Sprawdziliśmy dla was, czy są powody, by się tak ekscytować.

BioShock 2 - recenzja

Michał Nowicki
53

Klimat, fabuła i grywalność. BioShock 2, to doskonały przykład na to, jak zrobić bardzo dobry sequel rewelacyjnej gry. I choć druga wizyta w Rapture nie zaskakuje już tak, jak poprzednio, to dzięki kilku pomysłom, studiu 2K Marin udało się ją uczynić równie ciekawą i wciągającą.

Dante's Inferno - recenzja

Łukasz Berliński
41

Dante’s Inferno zapewnia dobrą, choć krótką rozgrywkę z przemyślanym systemem walki. Jednak im głębiej w dół piekła schodzimy, tym bardziej dokuczają wszelkie ograniczenia i monotonia.

Mass Effect 2 - recenzja

Michał Nowicki
118

Mass Effect 2, druga część kosmicznej trylogii BioWare, to kawał naprawdę dobrej, solidnej roboty. Kanadyjczycy dokonali wielu zmian w mechanice, jeszcze bardziej zbliżających grę do typowych strzelanek TPP. I wyszło jej to na dobre. Mass Effect 2 przykuwa na długie godziny do monitora i może być przyczyną kilku zarwanych nocy. Wciąga, choć nie porywa.

MAG - recenzja

Rafał Dziduch
16

Na MAG czekali wielbiciele wszelkiej maści shooterów MMO na czele z Battlefield: Bad Company. My już wiemy, czy warto było czekać.

Dark Void - recenzja

Łukasz Berliński
7

Strzelanie, latanie z jet packiem na plecach i ciekawe uniwersum miały zapewnić nam dobrą zabawę. Tymczasem Dark Void oferuje 10 godzin nudy i frustracji.

Bayonetta - recenzja

Łukasz Wiśniewski
16

Bayonetta odważnie wkracza na terytorium dotąd kontrolowane przez Dantego z gry Devil May Cry. Wkracza z przytupem i zbiera oklaski.

Darksiders: Wrath of War - recenzja

Rafał Dziduch
25

Darksiders: Wrath of War kąsa, miażdży, przeżuwa i wypluwa. To jedna z najładniejszych i najbardziej przystępnych gier akcji, w jakie ostatnio grałem.

The Saboteur - recenzja

Sławomir Uliasz
19

Korzystając z rosnącej popularności rozgrywki typu sanbox, studio Pandemic stworzyło The Saboteur. Zapoznajcie się z naszą opinią na temat tej gry.

Tekken 6 - recenzja

Łukasz Wiśniewski
48

Powrót w dobrym stylu?

Król Artur - recenzja

Marcin Batylda
10

Na styku mitologii arturiańskiej, wojny totalnej i "hirołsów"

Left 4 Dead 2 - recenzja

Łukasz Berliński
23

Od redakcji: załączone obrazki prezentują grafikę ustawioną na średnie detale i pochodzą z średniej klasy laptopa - gra działa płynnie na takiej maszynie przy takich ustawieniach, o czym chyba warto wiedzieć i co niewątpliwie jest jej zaletą. Maksymalnie podkręcone graficznie screenshoty można obejrzeć w podpiętej do artykułu galerii.Druga fala

Uncharted 2: Among Thieves - recenzja

Łukasz Berliński
63

„Nie opowiedziałem nawet połowy tego co widziałem, gdyż nikt i tak by mi nie uwierzył” – Marco Polo na łożu śmierci, 1324r.

Risen - recenzja

Michał Nowicki
71

Odrodzenie, czyli piranie znów zaczęły kąsać

Najnowsze
Lubisz nas?