Recenzje gier

Bloodborne - recenzja

Adam Berlik
85

From Software zdecydowało się na ryzykowny krok. Wykorzystując formułę wypracowaną na potrzeby cyklu Souls, przygotowało Bloodborne. Grę jednocześnie znajomą, ale zgoła odmienną.

Sid Meier's Starships - recenzja

Kamil Ostrowski
9

Niewiele jest gier co do których tak mocno się pomyliłem jak w stosunku do Sid Meier's Starships. Spodziewałem się spin-offa godnego jednej z najbardziej wciągających serii w dziejach, a dostałem półprodukt, który nigdy nie powinien wyjść poza ekrany telefonów komórkowych.

Zombie Army Trilogy - recenzja

Adam Berlik
1

Za sprawą Zombie Army Trilogy seria Sniper Elite: Nazi Zombie Army debiutuje na konsolach. Czy warto się nią zainteresować? Tak, ale pod warunkiem, że macie z kim grać w trybie współpracy.

There Came An Echo - recenzja

Kamil Ostrowski
0

Wyobraźcie sobie strategię czasu rzeczywistego, w której sterujecie tylko i wyłącznie głosem. Mało tego, to naprawdę działa. Zgadza się - mówimy o There Came An Echo. Zanim jednak otworzycie portfele i zaczniecie szukać tej pozycji na Steamie, doczytajcie recenzję do końca. Niestety, sterowanie głosem to jedyne co w produkcji Iridium Studios udało się zrobić dobrze.

Assassin's Creed Rogue - recenzja

Małgorzata Trzyna
14

Assassin's Creed Rogue to opowieść, w której widzimy świat oczami Templariusza - Shaya Patricka Cormaca. Przyzwyczajona do grania po stronie "dobrych" Asasynów, byłam ciekawa, w jaki sposób Ubisoft przekona mnie do walki po przeciwnej stronie barykady.

Lords of the Fallen - recenzja DLC Prastary Labirynt

Adam Berlik
8

Prastary Labirynt to dodatek do Lords of the Fallen z mechaniką rozgrywki, która opiera się na interesującym pomyśle. Czy to jednak wystarczy, by móc polecić DLC wszystkim fanom podstawowej wersji gry?

Brzydkie Kainiątko - recenzja Renegade X

Sławek Serafin
7

Niezbyt udany shooter Command & Conquer: Renegade wskrzeszony przez wiernych fanów za darmo, dzięki silnikowi Unreal, samozaparciu i wierze w Kane'a wiecznie żywego.

Evolve - recenzja

Jakub Zagalski
12

Oczekujesz od sieciowego strzelania czegoś nowego, a przy okazji chcesz spędzić kilkanaście godzin na poznawaniu podstaw systemu gry? Sięgaj po Evolve.

Grey Goo - recenzja

Kamil Ostrowski
8

Powszechnie panuje opinia, że gatunek strategii czasu rzeczywistego swoje złote lata ma już za sobą. Co prawda ten typ zabawy przeżywa lekki renesans, ale to dzięki finansowaniu społecznościowemu i raczej na małą skalę - głównie wśród pasjonatów i starych wyjadaczy. Dużych, rozbudowanych RTSów już się nie robi. Na szczęście są wyjątki od tej zasady.

Blackguards 2 - recenzja

Paweł Pochowski
2

Uwięziona w lochu i pozostawiona sama z jadowitymi pająkami Cassia miała dużo czasu na przemyślenia i planowanie zemsty. Gdy już ucieka, nie pozostaje jej nic innego niż przystąpić do realizacji poczynionych zamiarów. I to każdym kosztem.

Space Hulk: Ascension - recenzja

Sławek Serafin
11

Drugie podejście do komputerowej wersji kultowej planszówki z uniwersum Warhammera 40.000. Tym razem dużo, dużo lepsze na szczęście

Recenzja The Witcher Battle Arena

Kamil Ostrowski
13

Nie macie w co grać na komórkach? Potrzebujecie zajęcia na codzienne, długie dojazdy do szkoły/pracy albo po prostu na okienka pomiędzy zajęciami? Jeżeli tak, to The Witcher Battle Arena już czeka na serwerach Google i Apple, prosząc się o sprawdzenia. Jakie wrażenie sprawia pełna wersja gry?

The Depths of Tolagal - recenzja

Sławek Serafin
4

Mały, trochę mięsny, bardzo taktyczny rogalik dla wszystkich fanów gatunku

The Hunter: Primal - pierwsze wrażenia

Paweł Pochowski
3

Choć na ziemi królowały 237 milionów lat temu, pamięć o nich przetrwała i stały się częścią dzisiejszej popkultury. Dinozaury, bo o nich mowa, pojawiają się jako zabawki dla dzieci, stają się bohaterami filmów i kreskówek, występują także w grach. I to często są w nich gośćmi honorowymi.

Dead Effect - recenzja

Sławek Serafin
2

Pozbawiony śladu oryginalności port mobilnej strzelanki z tabletów. Czego szuka na PC?

Chivalry: Medieval Warfare - recenzja wersji na konsolę Xbox 360

Adam Berlik
2

Konsolowa wersja Chivalry: Medieval Warfare ustępuje edycji komputerowej pod kilkoma względami. Mimo to może stanowić ciekawą alternatywę dla fanów sieciowych gier akcji, którzy mają dość biegania z karabinem po wirtualnych światach.

The Talos Principle - recenzja

Kamil Ostrowski
8

Jeżeli od czasu Portala odczuwacie niedobór zagadek, kombinowania, szczątkowo odkrywanej historii i specyficznego, niespotykanego klimatu, to mam coś w sam raz dla Was.

Warhammer Quest - recenzja

Sławek Serafin
12

Komputerowa adaptacja mobilnej adaptacji gry planszowej będącej adaptacją fabularnego RPG. I do tego mikrotransakcje

Randal's Monday - recenzja

Adam Berlik
1

Jakby wyglądał zarys fabularny filmu Dzień Świstaka w świecie gier wideo? Odpowiedź jest zaskakują prosta - bardzo podobnie do opowieści, którą serwują autorzy przygodówki Randal's Monday.

Steam Marines - recenzja

Sławek Serafin
2

Frustrujący ale satysfakcjonujący noworoczny rogalik

Recenzja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PC)

Kamil Ostrowski
15

Prolog do piątej części Metal Gear Solid ze sporym opóźnieniem wylądował na blaszakach. Wybaczamy, bo do niedawna posiadacze pecetów lubujący się w tej serii w ogóle raczej nie byli brani pod uwagę. Pozostaje więc pytanie o jakość konwersji.

Najnowsze
Lubisz nas?