Publicystyka

Misja Afryka

gram.pl
0

Misja Afryka to cykl materiałów filmowych związanych z tematyką gry Sniper Elite III: Afrika. Nasi dziennikarze udali się na Egipską Saharę i na własnej skórze doświadczyli uroków życia na pustyni.

Assassin's Creed Unity: powrót do domu czy rewolucja - nie tylko francuska?

Małgorzata Trzyna
14

Premiera siódmej odsłony Assassin's Creed (ósmej, jeśli liczyć Liberation), zbliża się wielkimi krokami. Twórcy kontynuują opowieść o asasynach i templariuszach, eksplorując nowy okres historyczny, ale nie korzystają wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Seria nieustannie ewoluuje, a każda jej część oferuje nowe, wyjątkowe elementy.

W co zaGRAMy w lipcu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam Berlik
7

Sezon ogórkowy można oficjalnie uznać za rozpoczęty. W lipcu zadebiutują dwa głośne tytuły, ale problem w tym, że jeden z nich ukazał się już w ubiegłym roku na PlayStation 3, a drugi pierwotnie miał zadebiutować w czerwcu, przynajmniej w naszym kraju.

Tydzień z Worms Clan Wars - TOP 10 broni robali

Patryk Purczyński
4

Wormsy arsenałem stoją. Im dziwniejsze narzędzia zagłady i im większe sieją zniszczenie, tym lepiej. Wybieramy 10 najciekawszych rodzajów broni z Worms Clan Wars.

APU AMD, czyli w jedności siła

gram.pl
6

Układy APU AMD to nowoczesne, zintegrowane jednostki, łączące w sobie procesor i kartę graficzną. Jak w praktyce radzą sobie z grami? Specjalnie dla was przetestowaliśmy ich możliwości.

Różni gracze - różne potrzeby. Wybieramy optymalny sprzęt dla różnych rodzajów gier

gram.pl
81

Granie stało się zjawiskiem tak powszechnym, że dziś wybór komputera dla gracza nie musi wiązać się z wydaniem majątku. Malutkie komputerki, typowe domowe maszyny, ekstremalne demony prędkości i jeszcze konsole nowej generacji. Co wybrać? Najlepiej coś z produktem firmy, która zaprojektowała technologie napędzające wszystkie te kategorie sprzętu.

Destiny - już graliśmy

Lucas_the_Great
9

Przyszłość, podróże kosmiczne, walka z Obcymi i goniąca resztką sił ludzkość. Do tego logo Bungie - ale to nie Halo i nie Xbox One, tylko Destiny i PlayStaion 4.

Najwięksi nieobecni targów E3 2014

Patryk Purczyński
26

Targi E3 dostarczyły nam wiele wartościowych zapowiedzi, informacji i pokazów, ale jak zwykle można mieć pewne poczucie niedosytu. Których tytułów na imprezie zabrakło najbardziej?

Spintires - Towarzysze błotnej niedoli

Piotr Bajda
0

W Spintires gracz ma tylko jednego przyjaciela –;;; przystosowaną do jazdy po bezdrożach bestię, którą akurat próbuje poskromić. Zajrzyjmy do garażu gry Oovee Game Studios.

Spintires - Pan i pani przeszkoda

Paweł Pochowski
0

W finalnej wersji Spintires twórcy gry oddają w nasze ręce aż pięć pełnych niespodzianek map. Na każdej z nich nasze zadania są takie same, a i sposoby rozgrywki - identyczne, o czym możecie więcej poczytać we wczorajszym tekście Tygodnia ze Spintires.

Spintires - Błotna kąpiel

Paweł Pochowski
6

Przy okazji E3 w natłoku informacji łatwo mogliście przegapić tą, że premiera Spintires zbliża się wielkimi krokami, a na gram.pl trwa od wczoraj Tydzień z tą produkcją. Po wczorajszym przejrzeniu się początkom rosyjskiej motoryzacji zachęcamy do zapoznania się z dzisiejszym tekstem, który jest poświęcony rozgrywce.

10 rzeczy, które chciałabym zobaczyć w Assassin's Creed Unity

Małgorzata Trzyna
39

Jak dotąd niewiele wiadomo o Assassin's Creed Unity - Ubisoft udostępnił jedynie krótki zwiastun, do czego skłonili go ponoć źli templariusze. Po raz pierwszy w historii przyczynili się oni do czegoś dobrego i ucięli strumień spekulacji dotyczących realiów najnowszej odsłony serii, dzięki czemu nie musimy zastanawiać się, w którą stronę świata i w jakie czasy zawędrujemy. Z Ameryki powracamy na Stary Kontynent, a dokładniej - do Paryża, w czasy rewolucji francuskiej.

Najnowsze
Lubisz nas?